TÜRKÇE ENGLISH

FREN HİDROLİK - ANTİFRİZ - ADBLUE

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-5.1

Hidrolik Fren Yağı DOT-5.1

Speedol Hidrolik Fren Yağı Dot 5.1, polietilen glikol eter, katkı maddeleri ve stabilizatörler ile bunların borat ve aminlerini içeren karışım esaslı, yüksek performanslı bir fren sıvısıdır.

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-4

Hidrolik Fren Yağı DOT-4

Polietilen glikol eterler, eter türevleri ve özel katıklardan üretilmiş, motorlu araçların disk ve pabuçlu hidrolik fren ve hidrolik tip debriyaj sistemlerinde kullanılan yüksek performanslı fren sıvısıdır.

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-3

Hidrolik Fren Yağı DOT-3

Polietilen glikol eterler, eter türevleri ve özel katıklardan üretilmiş, motorlu araçların disk ve pabuçlu hidrolik fren ve hidrolik tip debriyaj sistemlerinde kullanılan 205 derece sıcaklığa dayanıklı yüksek performanslı fren sıvısıdır.

SUPER ANTİFRİZ SNF

Super Antifriz SNF

Super Anifriz SNF (Silicate Nitride Free/Silikat Nitrit içermeyen), özel olarak günümüzün modern alüminyum petekli yüksek performans su soğutmalı içten yanmalı motorlarında kullanılmak üzere organik asit teknolojisi ile geliştirilmiş, mono etilen glikol ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren çevreye uyumlu (Biodegradable / borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez) uzun ömürlü antifrizdir.

NAP FREE ANTİFRİZ ORGANİK (KONSANTRE)

Nap Free Antifriz Organik (Konsantre)

NAP Free Antifreeze mono etilen glikol ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren transpan kırmızı renkte bir sıvıdır. Çevreye zararlı olan borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez. Uzun ömürlü (Long Life) antifriz ve soğutma sıvısı olan NAP Free Antifreeze üstün nitelikli organik asit teknolojisi esaslı olup, çevreye uyumludur (biodegradable). 

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ ORGANİK KIRMIZI -40 ⁰C

Kullanıma Hazır Antifriz Organik Kırmızı (-40 ⁰C)

Mono etilen glikol, saf demineralize su ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkılarla kullanılmaya hazır organik antifrizdir. Çevreye zararlı boratlar, nitritler, nitratlar, aminler fosfat ve silikat içermez. Kullanıma Hazır Antifriz Organik Kırmızı (-40 ⁰C), üstün bir organik asit teknolojisine dayalıdır ve çevre dostudur (biyolojik olarak parçalanabilir).

SNA ANTİFRİZ İNORGANİK (KONSANTRE)

SNA Antifriz İnorganik (Konsantre)

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sisteminde kullanılan nitrit, amin ve fosfat içermeyen özel formülasyonlu dört mevsim tipi M.E.G. esaslı bir üründür.

ANTİFRİZ İNORGANİK -47 ⁰C

Antifriz İnorganik -47 ⁰C

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sisteminde kullanılan dört mevsim tipi M.E.G. esaslı bir üründür.

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ -36 ⁰C

Kullanıma Hazır Antifriz -36 ⁰C

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sistemlerinde ve genel soğutma amaçlı olarak endüstriyel uygulamalarda kullanılan dört mevsim tipi mono etilen glikol esaslı inorganik yapıda kullanıma hazır şekilde direkt kullanılabilen mavi renkte -36 °C dereceye kadar koruma sağlayan donma önleyici ve antikorozif yapıda sıvıdır.

COOLANT ORGANİK KULLANIMA HAZIR

Coolant Organik Kullanıma Hazır

Speedol Coolant Organik anti korozyon ve anti kaynama özelliği olan radyatör sıvısıdır. Kış sezonu dışında kullanılmaya uygundur.

CAM SUYU ANTİFRİZİ -12 ⁰C (Etil Alkol)

Cam Suyu Antifrizi -12 °C (Etil Alkol)

Speedol Cam Suyu Antifrizi -12 °C cam suyu ve yıkama sisteminin donmasını önleyen cam temizleme sıvısıdır. - 12 °C’ ye kadar cam suyunun donmasını ve camda buzlanmayı engeller. Kir, çamur, yağ, böcek ve bitki kalıntılarını temizler. Tüm binek ve ticari araçlarda dört mevsim güvenle kullanılır.

SPEEDBLUE

Speed Blue

Su berraklığında, % 32,5’ i otomotiv üre ve % 67,5 demineralize sudan oluşan bir kimyasaldır. Katalitik indirgeme sistemi (SCR) teknolojisi kullanan (Katalitik konvertör de bu kimyasalın kullanılmasının sebebi ağır ticari araçlarda ve otomobillerden çıkan NOx zararlı gazlarını minimize etmek üzere insanı ve çevreyi korumaktır) Euro IV, Euro V ve Euro VI normuna sahip dizel araçlar için geliştirilen sulu üre çözeltisidir. Renksiz, kokusuz ve zararsızdır.

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.